Ведучі/Журналісти

Проект “Правда. Наживо”:

Христина Лебедь – НОВИНИ

У журналістиці вже 10 років. Закінчила факультет журналістики Львівського університету імені Івана Франка. Працювала у прес-службі державної установи, кореспондентом місцевого випуску новин, регіональним редактором всеукраїнського телеканалу. На НТА прийшла на посаду випускового редактора. Згодом стала ведучою прямих ефірів.

“Якщо відверто прямий ефір – це страшно. Але саме це мені й подобається: переборювати страх та йти вперед. Люблю виклики, важкі завдання та багато роботи, аби згодом смакувати якісним результатом. Не люблю стояти на місці.  Мандрівки, навчання, знайомства –  те, що наповнює мене. Журналістику обожнюю за яскравих, особливих людей, які навчають нас по-новому дивитися на світ та вже звичні речі, бачити істину, відчути смак життя. Мрію, що скоро закінчиться війна і Україна буде потужною державою: без корупції, кумівства та підкилимних ігор.  А у випуску «Правда. Наживо» будуть виключно позитивні новини”

Заміжня, виховує доньку Юстину.

———————————————————–

Мальва Вовк – НОВИНИ

———————————————————–

Олег Галів – РОЗМОВИ

Навчається на кафедрі журналістики та засобів масової комунікації  Національного університету «Львівська політехніка». Спробував себе у різних галузях журналістики, але найбільше в душу запало телебачення.

“Більше, ніж просто поговорити, люблю поговорити про важливе. За час роботи на телеканалі НТА зрозумів, що журналістика – командна робота, тому в цій професії від людей, які поряд з тобою,  залежить дуже багато”

———————————————————–

Софія Козаренко – СПОРТ

———————————————————–

Тарас Радюкін – СПОРТ

———————————————————–

Проект “Правда. Розслідування”:

Катерина Широкопояс – автор і ведуча проекту

———————————————————–

Проект “Формула здоровя”

Жанна Ліщенко – автор і ведуча проекту

Над медичним проектом на телеканалі НТА працює з березня 2007 року. За 11 років «Формула здоров’я» стала топовою медичною програмою, якій довіряють глядачі.

«Журналістика – це частина мого життя зі всіма стресами, ризиками та, звісно, позитивом та фантастичними особистостями. Люблю свою професію за можливість не старіти, розвиватися, а найголовніше – допомагати людям»

———————————————————–

Проект “Наголос”

Наталка Струк

———————————————————–

Проект “Акцент”

Тетяна Юркевич

 ———————————————————–

Проект “Правова революція”

Сергій Різник

 ———————————————————–

Проект “Правда у Христі”

Юрій Бойко

———————————————————–

#Культурний блог

Мар`яна Оленська

Навчається  у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Працювати почала після першого курсу. Спершу в газеті,  згодом ведучою ранкової програми на радіо, а потім вирішила спробувати себе на телебаченні.

“В камеру закохалася з першого погляду. У нас з нею взаємні почуття. З тих пір так і дивимося одна на одну. Мрію, щоб так було завжди. Найбільше захоплення – музика та подорожі. Мрію створити власне тревел-шоу. Ніколи не любила сидіти на місці. Зажди мріяла бути у курсі всіх подій, дізнаватися про новини першою і доносити їх до широкого загалу”

У житті керується принципом «Все, що не трапляється – на краще»