Депутати проголосували за підняття своєї зарплати

0
124

Вже з наступного року, за місяць роботи вони будуть отримувати 17 тисяч 620 гривень.

А все через підняття прожиткового мінімуму до 1760 гривень. У наступному році прожитковий мінімум зростатиме двічі: в липні та грудні. Відповідно двічі будуть зростати і оклади народних обранців.

Та крім цього депутати отримають чимало надбавок. Наприклад, за вислугу років, за знання іноземної мови та премії. Додаткові виплати можуть сягати і ста відсотків від суми окладу. “За” підняття собі зарплати проголосували – 95 депутатів. З них семеро з Львівщини.

Що стосується бюджету Львова, то ще 16 листопада його ухвалили на сесії міської ради. Доходи бюджету на 2018 рік затвердили на рівні майже 7 мільярдів гривень. З них найбільше грошей витратити планують на освіту – майже 40 відсотків. Однак кошти, в основному, підуть на зарплати вчителям. Найменше перепаде на заходи з підтримки туризму, лише 5 мільйонів гривень. Однак незатвердженим є бюджет розвитку. Його планують аж на 300 мільйонів меншим, ніж минулоріч. Щодо бюджету Львівської області – за його обговорення та голосування планують взятися аж 21-го грудня на позачерговій сесії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here