“Карпати” у спарингу із “Кьоге” влаштували захопливу перестрілку

0
114

Львівські “Карпати” у передостанньому контрольному спарингу в Туреччині із данським “Кьоге” влаштували захопливу перестрілку.

Вже у дебюті матчу “зелено-білі” пропустили після подачі з кутового. Ще до перерви карпатівці відновили паритет.

Марвін Мартінс на фланзі обіграв захиснка й влучно прострілив у центр карного майданчика. Ростислав Лях в один дотик переправив м’яч у сітку – 1:1.

На початку другого тайму “леви” знову пропустили. Датчани розіграли чудову комбінацію, яку завершив Маріус Елвіус. За кілька хвилин Танчик зрівняв рахунок. Володимир вийшов на побачення з кіпером “Кьоге” й виграв очну дуель – 2:2.

Та це ще був не кінець футбольного трилеру. Данчани знову вийшли вперед реалізувавши 11-метровий удар. Антон Каніболоцький вгадав напрямок польоту м’яча, але врятувати свою команду не зміг.

Все ж останнє слово було за “зелено-білими”. Юрій Тлумак опинився у штрафній площі суперників на ударній позиції та більярдним ударом зрівняв рахунок.

Все ж на 86-ій хвилині “Кьоге” знову отримало право на пробиття 11-метрового удару, але на цей раз Антон каніболоцький проявив себе у всій красі та парирував пенальті.

Тож, в підсумку бойова нічия – 3:3.