Львівський волейбольний клуб “Барком-Кажани” грає перші поєдинки у новому році

0
61

Вчора підопічні Угіса Крастіньша поступилися МХП-Вінниці з рахунком 2:3. Для Кажанів МХП-Вінниця із Тростянця – незручний суперник та найближчий переслідувач у турнірці. У 3-му турі Суперліги команди обмінялися перемогами, нелегшою була боротьба і тепер.

Та в другий ігровий день Кажани зуміли підібрати підхід. Львів’яни грали агресивніше та ризикували на подачах. І це спрацювало.

Попри програний перший сет 19:25, крилаті зуміли довести свою перевагу – 26:24 та 25:21. Що ж, до перемоги – ще один період. І в четвертому сеті не підвели. Господарі вели у рахунку і як підсумок – закономірне 25:18. Реванш взяли.

Десятий тур Суперліги став для Кажанів добрим випробуванням напередодні не менш важливого матчу. Вже 29-го січня баркомівці приймають німецький Hypo Tirol AlpenVolleys в 1/8 Кубку ЄКВ.