Львів’яни – призери етапу Кубка світу з фехтування на візках

0
92

Львів’яни Андрій Демчук та Наталія Морквич – призери етапу кубка світу з фехтування на візках.

Турнір відбувся в угорському Егері. Демчук завоював бронзу у змаганнях на рапірі, а Наталія Морквич взяла дві срібні нагороди – у фехтуванні на шаблі та рапірі.

Добрий результат показав і Антон Дацко, щоправда до п’єдесталу не дотягнувся. Він посів п’яте місце на рапірі, а у шпазі поступився за вихід у чвертьфінал.

Жіноча збірна України посіла друге командне місце на чемпіонаті Європи з боротьби 2020. Наші спортсменки уже повернулися з Риму додому. Загалом українки здобули вісім нагород. З них 5 – від львів’янок. Юлія Ткач-Остапчук у ваговій категорії 62 кілограми завоювала золото, перемігши в фіналі росіянку Інну Тражукову. Це третя медаль найвищого ґатунку в колекції спортсменки. Напередодні срібло вибороли Оксана Лівач та Соломія Винник, а Ангеліна Лисак та Алла Черкасова додали до скарбнички бронзу.

Барком-Кажани розгромили суперників в 11-му турі чемпіонату України. Наші волейболісти на виїзді мірялися силами з харківською “Юридичною академією”. Обива поєдинки завершилися з рахунком 3:0 на користь львів’ян. Відтак, підопічні Угіса Крастіньша та Владислава Лазарчука продовжують очолювати турнірку Суперліги.

Не менше потішила і Галичанка. Львівські гандболістки у дев’ятому турі першого етапу Суперліги на домашньому майданчику двічі розтрощили дебютанта цього сезону ТНУ ДЮСШ 21 Київ. У першому матчі підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко впевнено перемогли – 36:20, далі розгромили суперниць з не менш переконливим рахунком 37:12