Найцікавіші події цих вихідних

0
449

Виставки, фестивалі та музика — саме такими будуть ці вихідні.

Цієї суботи у Львові відбудеться щорічний музичний фестиваль “разом Фест”. На одній сцені зіграють багато відомих музикнатів. Серед гостей – гурт Один в каное, Detach, Без Обмежень та O.TORVALD.

Також триває щорічний фестиваль іспансього кіно. У програмі декілька кінострічок. Серед яких – історія про велике кохання, зв’язок часів і поколінь «Пальми в снігу» Фернандо Ґонсалеса Моліни. Фільм під назвою «Трумен» — комедійно-драматичний погляд на справжню дружбу. А також «Нічого натомість» — кіно гарного настрою, про місто, яке надто велике для самотності. Показують кінострічки у Львівському палаці мистецтв.

У Шевченківському гаю відбудеться благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом». Його проводять уже вдев’яте. На гостей чекають різноманітні майстер-класи для молоді та дітей. Зокрема розпис пряників, створення віночків з лози, малярство на склі, коники-мотанки та інші. А от для дітей діятиме інтерактивний майданчик із забавами та цікавими конкурсами. Для старших організують гаївки. Будуть і музичні номери – за участі театрального гурту «Курбаси», гурту «Шостого чуття», Маріанни Ільків, Софії Федини і не тільки. Стартує фестиваль з Архиєрейської Літургії об 11 год у церкві св. Миколая, а вже о 13:00 – усі вирушать у Шевченківський гай.

А ще – у будинку органної та камерної музики відбудеться фортепіанний вечір .У програмі твори західноєвропейських класиків. А виконуваиме їх Наталія Золотарьова із Дніпра. Початок о 19:00.

Більше — у сюжеті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here