Політичні новини

0
84

Андрій Єрмак відтепер ще й член ради Національної безпеки та оборони. Президент України Володимир Зеленський здійснив зміни у складі РНБО. Таким чином він вивів звідти колишнього керівника Офісу Президента Андрія Богдана і ввів новопризначеного – Андрія Єрмака. Про це йдеться в опублікованому сьогодні указі.

В Україні не підтвердили жодного випадку захворювання на коронавірус. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров’я. Тим часом у світі станом на 13 лютого зареєстрували понад 60 тисяч випадків нової коронавірусної інфекції. Більше 1300 людей загинули.

Росія скликає Раду Безпеку ООН, аби обговорити виконання “Мінських угод”. Засідання мало б відбутися 18 лютого. Про це повідомив перший заступник постійного представника Росії при ООН Дмитро Полянський. У МЗС України таку ініціативу російської дипломатії назвали “перевіреним трюком”. І уже 20 лютого за ініціативи України Генеральна асамблея ООН проведе спеціальне засідання щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here