Флорбольний клуб “Лемберг” готується до поїздки на кваліфікацію на чемпіонат світу

0
206

Львівський екзамен перед міжнародною першістю. Флорбольний клуб Лемберг готуєтсья до поїздки на кваліфікацію на чемпіонат світу із флорболу. А напередодні у палаці спорту Галичина приймає третій тур чемпіонату Вищої ліги України.

21 бал із 21го можливого. До третього туру чемпіонату львів’яни підходили лідерами у турнірці, відповідно й у статусі фаворитів. Відданих вболівальників хлопці не розчарували й у домашньому турі. Розгромні перемоги над рівненським Вулканом та Запоріжжям, бойова нічия з тернопільським Штормом 7:7 і на спортивний десерт – заключний матч із київським КФК.

Лідера на майданчику видно було зі стартових хвилин матчу. Гравці Лемберга впевнено відкрили рахунок і вже в першому періоді забили 6 голів.

Дві наступні частини гри – закономірні. Кияни зуміли забити господарям два голи, але суттєво на показники турнірки це не вплинуло. Фінальний свисток зафіксував безапеляційне 17:2 на користь Львова.

Дев’ятеро гравців Лемберга у складі збірної України відразу по завершенні матчів у Львові вирушили до Данії на кваліфікацію на флорбольний чемпіонат світу.