Чергове засідання у справі Грибовицької трагедії перенесли

0
152

У Жовківському районному суді чергове засідання у справі трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі – відмінили.

А все через те, що не прийшов один з обвинувачених – директор полігону,  Олександр Куприч. Як пояснив його адвокат, чоловіка напередодні госпіталізували із серцевим нападом.

До слова, сьогодні мали допитувати свідків у справі. Однак суд перенесли аж на 16 лютого. Адвокат постраждалої сторони вважає: справу затягують.

Нагадаємо, трьом посадовцям ЛКП “Збиранка” інкримінують службове недбальство та порушення технічної безпеки. І мовляв, через це загинули троє  рятувальників та еколог. Екс-директору “Збиранки”, його заступнику та начальнику сміттєвого полігону загрожує до 10 років за гратами – 6 серпня минулого року їх взяли під варту на 2 місяці. Проте, того ж дня вони вийшли із СІЗО, заплативши кожен заставу в понад 100 тисяч гривень.

Окрім судового засідання у Жовкві, де шукають винних серед працівників ЛКП Збиранка, розглядають справу і у Львові.  У Галицькому суді з’ясовують причетність до трагедії Юрія Гольця. Адже саме він на той час керував міським управлінням житлового господарства. Також Голець є фігурнантом іншої справи – його затримали при спробі брати хабар! Щоправда, він вийшов на волю ще минулого року під заставу у 2 мільйони гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here