Ярослава Дубневича випустили з-під варти: усі деталі справи

0
268

Про це журналістам повідомив його адвокат.

Передувала цьому непроста історія. Раніше правозахисник нардепа Станіслав Пелюк заявляв, що незважаючи, на внесення застави у 100 мільйонів гривень – Дубневича все одно повезли до СІЗО. Куди саме етапували нардепа відомо не було. Тож до Шевченківського суду подали заяву про незаконне затримання Дубневича.

Окрім цього, під час розгляду апеляційної скарги адвокатів, прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Віталій Пономаренко заявив, що Ярослав Дубневич переписав підконтрольну йому фірму ТОВ «Агропромислове підприємство «Львівське» на сина Юрія. Водночас ця компанія є засновником «Корпорації КРТ». Вона фігурує у кримінальному провадженні. Відтак, САП розцінила це як перешкоджання кримінальному провадженню.

Нагадаємо, Ярослава Дубневича звинувачують у розтраті понад 93 мільйонів гривень шляхом зловживання службовим становищем. У разі доведення вини обранцю загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.

Відтак, Верховна рада зняла депутатську недоторканність з Дубневича ще до початку дії закону про недоторканність. Опісля арешту на фейсбук-сторінці нардепа з’явилася лише коротка реакція на ситуацію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here