Деб’ютний у 2020 році матч ФК “Рух”: “жовто-чорні” розгромили “Юність”

562

Поєдинок проти чемпіона Львівщини команди “Юність” вперше відбувся на штучному полі майбутньої академії “Руху”.

З перших хвилин гри було помітно – гравці “Руху” засумували за футболом. Львів’яни одразу заволоділи ініціативою та вже на 5-ій хвилині Богдан Бойчук потішив глядачів першим забитим голом. А на екваторі тайму Габріель розстріляв кіпера гостей та подвоїв рахунок.

Масну крапку у першому таймі ефектно поставив Данііл Кондарков. Нападник “жовто-чорних” завершив чудовий рейд Івана Калюжного з центру поля.

По перерві на полі працював вже інший склад “рухівців”. Відтак, погром чемпіонів області розкішним ударом в дев’ятку продовжив Мар’ян Мисик – 4:0. А далі настав зірковий час новачка львів’ян Станіслава Біленького, який оформив у матчі хет-трик.

Гол престижу “Юність” таки забила. Щоправда, за допомогою захисника “Руху” Ігоря Дуця. Саме від оборонця після подачі стандарту м’яч залетів у власні ворота. Кінцевий рахунок 7:1 потішив Президента клубу Григорія Козловського.

Наступні контрольні спаринги “Рух” проведе 3-го та 10-го лютого. Імена суперників наразі невідомі.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить Великий Львів"