Про нас

Історія справжнього телеканалу

Сімнадцять років тому почалася історія НТА, власне у студії, в якій канал знаходиться і тепер – на Винниченка, 6. Все почалося із однієї людини – Едуарда Занюка, журналіста, який у 1998 році керував західним бюро телеагенції “Вікна”.

Задум був простий: створити регіональне мовлення європейського рівня, аби місцеві мешканці побачили себе, свій край в об’єктиві камер НТА. Так з’явився “Регіон” – інформаційно-публіцистичний тижневик. У ньому було три-чотири сюжети про життя Західної України, цікаві події регіону, неординарних людей та нетрадиційні погляди на життя.

Канал ріс, розвивався, займав своє місце не тільки на ринку, але й в умах львів’ян. НТА довіряли – зокрема й завдяки новим, незвичним на той час телевізійним продуктам.

Певний час (із літа 2013-го року) НТА мовив під брендом Другого телеканалу. До ефіру каналу додалися цікаві серіали та програми. В грудні дві тисячі чотирнадцятого року канал сміливо став на бік Революції Гідності, відкинувши одразу всі умовності. Зокрема, журналісти НТА одними із перших у прямому ефірі заявили: не визнають диктаторських законів 16 січня.

Канал продовжує розвиватися, створювати нові продукти та розвивати перевірені часом програми.

Уже незабаром глядачів каналу очікує чимало сюрпризів. Не пропустіть, бо головне для НТА – це місцевий глядач, його труднощі й радості.


Вподобати НТА