НТА > НОВИНИ > Спорт > Борчиня Христина-Зоряна Демко взяла “бронзу” чемпіонату Європи

Борчиня Христина-Зоряна Демко взяла “бронзу” чемпіонату Європи

980
demko h e1619467251261

За третє місце змагалася ще одна львів’янка – Оксана Лівач. Чемпіонат Європи з трьох видів боротьби відбувся у Варшаві з 19 по 25 квітня.

Борчиня вільного стилю Христина-Зоряна Демко виступає у ваговій категорії до 55 кілограмів. У першій сутичці зустрілася з росіянкою Стальвірою Оршуш. Впродовж бою львів’янка вела у рахунку, але на останніх секундах не зуміла втримати перевагу та програла. Оршуш згодом пробилася до фіналу, тож протягнула Демко до втішних сутичок.

На цій стадії Христина-Зоряна перемогла болгарку Сезен Белберову, а в матчі за “бронзу” зустрілася зі суперницею з Нідерландів Джесікою Блажку. Її львів’янка впевнено подужала з рахунком 9:4. Для Христини Демко – це перша медаль чемпіонату Європи у кар’єрі.

“Я надзвичайно раділа і для мене ця медаль була дуже потрібною. Я йшла до неї справді довго. Скільки разів я їздила на турніри і поверталася без нагород. А на цих змаганнях я настільки вірила та налаштовувалася на успішний результат, що все вдалося. Я проробила таку роботу, що знала – без медалі не повернусь”, – розповідає Христина-Зоряна Демко сайту НТА.

У бронзовий фінал вагової категорії 50 кілограмів пробилася ще одна львівська борчиня, до слова – володарка ліцензії на олімпійські ігри, – Оксана Лівач. Дівчина у змаганні за «бронзу» зустрілася з росіянкою Катериною Полещук. Поєдинок був надзвичайно напружений та рівний, а поступилася Оксана лише на один бал – 9:10. Львів’янка каже, хоч медалі і не здобула, але своєю боротьбою задоволена.

“У мене двоякі враження від цього чемпіонату Європи. Звісно, хотілося привезти медаль, мені забракло до цього зовсім трішки. В загальному я задоволена і тим, у якій формі перебувала, і своєю боротьбою. Допустила лише мінімальні помилки, які стали для мене фатальними, особливо у поєдинку за бронзу. Це було моїм уроком і добре, що це сталося саме зараз. Знатиму над чим працювати далі. Шкода, що медалі нема, але це зробить мене лише сильнішою. Далі – підготовка до Олімпійських ігор”, – поділилася із сайтом НТА Оксана Лівач.

До слова, збірна України з вільної боротьби посіла друге загальнокомандне місце чемпіонату Європи, здобувши у підсумку 10 медалей: 2 золоті, 2 срібні та 6 бронзових. На першому місці командного заліку – збірна Росії.