субота, 21 березня, 2026
НТА > НОВИНИ > Мобілізованих в ОРДЛО планують використати для наступу на Одесу та Київ – Генштаб

Мобілізованих в ОРДЛО планують використати для наступу на Одесу та Київ – Генштаб

Окупанти формують підрозділи у складі першого та другого армійських корпусів для штурму населених пунктів на території України

Мобілізованих в ОРДЛО планують використати для наступу на Одесу та Київ – Генштаб

Російські окупанти людей, яких мобілізували в ОРДЛО, планують використати для наступу на Одесу та Київ. Про це повідомив начальник Генштабу Збройних сил Валерій Залужний у фейсбуці. Валерій Залужний зауважив, що наразі формують підрозділи у складі першого та другого армійських корпусів для штурму населених пунктів на території України.

«Деяких з них перекинуть через Ростовську область та Краснодарський край на тимчасово окупований півострів Крим. Окупантами планується проведення морської наступальної операції, мета якої – захопити Одесу», – повідомив Валерій Залужний.

Іншу частину, за його словами, відправили в Білгород. Звідти окупанти збираються штурмувати Київ. Мобілізованих будуть розміщувати, як повідомив Залужний, у першому ешелоні як «гарматне м'ясо».

«Це воєнний злочин і кричуще порушення Конвенції про захист цивільного населення під час війни. Це також черговий доказ повного підпорядкування 1 і 2 АК 8-ій армії ЗС РФ», – зауважив начальник Генштабу Збройних сил.

Нагадаємо, що росіяни можуть влаштувати провокацію з «Градами» у російському селі Поповка під фальшивим прапором, щоб звинуватити Україну.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"