Про це 4 червня повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.
Аварія сталася 3 червня близько 08:30 на вулиці Шептицького. За попередньою інформацією, мешканець Сокаля їхав на електросамокаті KuKirin разом із 14-річним пасажиром із селища Жвирка. Хлопець не впорався з керуванням, унаслідок чого електросамокат перекинувся.
Унаслідок ДТП водія електросамоката госпіталізували до нейрохірургічного відділення лікарні Святого Миколая у Львові. Пасажир отримав легкі травми. Після надання медичної допомоги його відпустили додому. Обставини встановлюють.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"