п’ятниця, 12 червня, 2026
НТА > НОВИНИ > На Львівщині дитина потрапила в реанімацію: що сталося

На Львівщині дитина потрапила в реанімацію: що сталося

У Сокалі двоє підлітків потрапили у ДТП на електросамокаті. 15-річний хлопець, який керував самокатом, не впорався з керуванням та перекинувся разом із пасажиром.

На Львівщині дитина потрапила в реанімацію: що сталося
Про це 4 червня повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.
 
Аварія сталася 3 червня близько 08:30 на вулиці Шептицького. За попередньою інформацією, мешканець Сокаля їхав на електросамокаті KuKirin разом із 14-річним пасажиром із селища Жвирка. Хлопець не впорався з керуванням, унаслідок чого електросамокат перекинувся.
 
Унаслідок ДТП водія електросамоката госпіталізували до нейрохірургічного відділення лікарні Святого Миколая у Львові. Пасажир отримав легкі травми. Після надання медичної допомоги його відпустили додому. Обставини встановлюють.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"