Безпілотник атакував Афіпський нафтопереробний завод у Краснодарському краї Росії. Після вибуху на території заводу місцеві мешканці зафіксували вогонь. Про це повідомив оперативний штаб Краснодарського краю. Приблизно о 03:24 на території нафтопереробного заводу у Сіверському районі Краснодарського краю впав безпілотник. За попередніми даними, постраждалих немає.
«Сталося локальне загоряння, яке оперативно ліквідували служби заводу протягом пів години. Причини події встановлюються», — йдеться у повідомленні оперативного штату.
Раніше цього року, 31-го травня, на заводі теж лунали вибухи. Їх офіційно підтвердив губернатор Краснодарського краю Росії Веніамін Кондратьєв. Як писали російські медіа, його атакували безпілотники. Внаслідок вибуху, який чули за декілька кілометрів, завод огорнули дим і полум'я – спалахнула одна з установок з перегонки мазуту. Площа пожежі склала близько 100 квадратних метрів. Інформації про постраждалих і заяв від влади не надходило. Нагадаємо, що на початку липня в Росії, в Краснодарському краї, стався вибух поблизу військового аеродрому. На місці утворилася величезна вирва. Так само в липні в Краснодарі під час ранкової пробіжки застрелили капітана 2-ого рангу, заступника начальника міського відділу з мобілізаційної роботи 42-річного Станіслава Ржицького.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"