Блоги

У селі Волостків хочуть закрити амбулаторію, яка обслуговує 8 сіл

Медичної допомоги не буде. У селі Волостків, що у Мостиському районі, хочуть закрити амбулаторію, яка обслуговує 8 сіл. А все через об’єднання територіальних громад. Мовляв, фінансування не вистачає. Відтак люди залишаться без належного меднагляду, а лікарі – без роботи. Більше у сюжеті Вікторії Хоми.

У Львові завершився курс підготовки інструкторів з особистої безпеки копів

Під пильним оком Канадських полісменів. У Львові завершився курс підготовки інструкторів з особистої безпеки копів. Найкращі поліцейські отримали спеціальний сертифікат. Чого навчилися наші правоохоронці та як оцінили канадські інструктори українських полісменів, у сюжеті Тараса Радюкіна.

Безпека в інтернет-мережі

Інтернет – з користю та безпекою. У Львові правоохоронці взялися за навчання школярів. Розповідають, як уникнути небезпеки в інтернет-мережі та не стати жертвою зловмисників. На одному з таких уроків, у 36-ій школі, побувала і наша знімальна група.

Волонтери готують історичний роман про Луганський аеропорт

Він родом з Луганська, зараз мешкає у Львові і вже три роки допомагає військовим на Сході. А ще волонтер Сергій Глотов збирає історії кіборгів, які захищали Луганський аеропот в його рідному місті. Щоб на основі цих розповідей написати книгу про відвагу бійців.

Початок Великого Посту

Постити без фанатизму. З понеділка розпочинається Великий піст, який триватиме 40 днів. За статистикою, його дотримується кожен десятий українець. Втім, лікарі застерігають: починати обмежувати себе у їжі потрібно обережно, аби не нашкодити здоров’ю. Більше у сюжеті Жанни Ліщенко.

Куди піти у вихідні у Львові

Вистави, мюзикли та концерти. Якщо ви ще думаєте, як провести вихідні – ми вам підкажемо. Наші журналісти підготували арт-огляд найцікавіших події, які відбуватимуться в ці суботу та неділю.

Міжнародний турнір з настільного тенісу серед дітей

Юні зірки пінг-понгу. У Жовкві триває Міжнародний турнір з настільного тенісу серед дітей Лірс-Овпен. У змаганнях беруть участь понад 400 спортсменів. Тут представлені тенісисти з усіх регіонів України та навіть гості з Молдови.

Через будівництво у парку “Знесіння” мешканці довколишніх будинків можуть залишитися без даху над головою

Рішення суду для них не закон. Попри заборону будівництва поблизу парку Знесіння компанія “Архібуд” продовжує роботи. Від цього неабияк потерпають мешканці сусідніх будинків. Їхні квартири буквально тріщать по швах. Більше у сюжеті Вікторії Хоми.

У Львові Франківський суд заборонив Нацраді розглядати питання щодо антиукраїнського радіо “Вести”

Скандальне рішення. У Львові Франківський суд заборонив Нацраді розглядати питання щодо антиукраїнського радіо Вєсті. А все через позов однієї громадянки. Більше знає Сніжана Палажченко


Вподобати НТА