субота, 21 березня, 2026
НТА > НОВИНИ > Норвегія, Ірландія та Іспанія визнали Палестину незалежною державою

Норвегія, Ірландія та Іспанія визнали Палестину незалежною державою

Норвегія, Ірландія та Іспанія визнали Палестину незалежною державою

Норвегія 22 травня офіційно заявила, що визнає Палестинську державу. Про це сказав прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре на спеціальній пресконференції, пише NRK. Повідомляється, що через 75 років після того, як Норвегія визнала Ізраїль державою, Норвегія стала 144-ю країною ООН, яка також визнала Палестину. Прем’єр-міністр зазначив, що Палестинська держава необхідна для встановлення миру на Близькому Сході. Як відомо, визнання набуде чинності 28 травня.

"Визнавши Палестину, ми зможемо більш рішуче заохочувати інші країни підтримувати побудову Палестинської держави, і ми зможемо притягнути Палестинську державу до відповідальності", – каже Стьоре.
Прем’єр-міністр Іспанії

Педро Санчес також оголосив, що країна визнає Палестинську державу 28 травня, передає El Pais. При цьому, ірландський прем’єр Саймон Гарріс заявив, що сьогодні, 22 травня, Ірландія також визнала Палестину, пише Irish Times.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"