П’ятірка для зірки

“VIP Тернопіль”


РОЗІГРАШ КВИТКІВ

Чемпіони сміху їдуть до Львова!

23 лютого 2017 у Кінопалаці Довженка – “VIP Тернопіль” з великим гумористичним концертом!

Хочеш потрапити? Усе в твоїх руках!

Тетяна Песик та Тарас Стадницький – ваші улюблені герої “Країни У” – чекають на Ваші запитання! З-поміж усіх – вони навмання оберуть лише “5” та дадуть на них відповіді. А автор найоригінальшого – отримає у подарунок 2 квитки!

Спробуйте розсмішити найсмішніших! І не баріться, адже перше надіслане запитання гарантовано бере участь у розіграші!

*запитання приймаються до 22 лютого 2017

 

РОЗІГРАШ КВИТКІВ

У Шевченкові дні, 9 та 10 березня, на сцені Львівської філармонії відбудеться прем’єра унікального поетично-музичного проекту «Від Шевченка до Костенко». Співачка Оксана Муха виконуватиме пісні на вірші класиків української літератури, покладені на музику видатних композиторів і подані у несподіваних аранжуваннях.

Саме у Вас є шанс не лише потрапити на концерт, а й запитати в Оксани усе, що вас цікавить! І якщо Ваше запитання співачка визнає найоригінальнішим – отримаєте 2 квитки!

Поспішайте, адже перше запитання гарантовано потрапляє в ефір!

*запитання приймаються до 07 березня 2017


РОЗІГРАШ КВИТКІВ

4 березня 2017 у клубі The Gas Station гурт “Патроничі ” презентує альбом “Знаєш, чуєш, бачиш”. На концерті прозвучать найкращі треки і зовсім нові пісні.

Саме ви маєте шанс потрапити на подію! Запитай у фрон-мена гурту – Андрія – усе, що тебе цікавить. І якщо Твоє запитання буде найоригінальнішим серед усіх – “Патроничі” подарують 2 квитки на концерт!

Поспішайте, перше надіслане запитання гарантовано потрапляє в ефір!

*запитання приймаються до 03 березня 2017

 Вподобати НТА