Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
За його словами, захисник родом із Хирівської громади Самбірського району. Ігор Гбур служив у Першому прикордонному загоні та має звання молодшого лейтенанта.
У російський полон військовий потрапив у травні 2022 року під час оборони «Азовсталі» в Маріуполі.
«Після чотирьох років російського полону додому повертається наш захисник зі Самбірського району – Ігор Гбур», — повідомив Максим Козицький.
Нагадаємо, 15 травня Україна та Росія провели перший етап масштабного обміну полоненими у форматі «1000 на 1000». Додому вдалося повернути 205 українських захисників.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"