четвер, 16 липня, 2026
НТА > НОВИНИ > Сильна спека у Львові: синоптики попередили про аномальні градуси

Сильна спека у Львові: синоптики попередили про аномальні градуси

У Львівській області 28 червня очікується різке погіршення погодних умов через прихід потужної хвилі тропічного тепла.

Сильна спека у Львові: синоптики попередили про аномальні градуси

Про це повідомляє Львівський регіональний центр з гідрометеорології. Стовпчики термометрів у денні години піднімуться до критичних позначок, що створюватиме значне навантаження на організм.

Синоптична ситуація та умови в регіоні

Найближчими днями погоду на території Львівщини визначатиме поле підвищеного атмосферного тиску. Синоптики прогнозують малохмарну погоду без жодних опадів, що лише сприятиме додатковому прогріванню повітря. Вітер переважатиме південного напрямку, а його швидкість становитиме від 5 до 10 метрів за секунду.

По області температура повітря в нічні години коливатиметься в межах 16–21° тепла. Проте вдень регіон охопить сильна спека: стовпчики термометрів зафіксують від 35 до 38° вище нуля.

Прогноз погоди для обласного центру

У місті Львові ніч також буде доволі теплою: очікується від 17 до 19° тепла. У денний час містянам слід підготуватися до сильної спеки, адже максимальні показники температури повітря у Львові сягатимуть 35–37° тепла. Жителям рекомендують обмежити перебування на відкритому сонці в пікові години та дотримуватися питного режиму.

Нагадаємо, у Львові зафіксували аномальну спеку, яка перевищила історичні температурні показники для цього періоду року.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"