У Раді національної безпеки й оборони попереджають, що форуми та месенджери Київської області заполонили ворожі агенти. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов у своєму фейсбуці.
«Форуми та групи у месенджерах WhatsApp, Viber, Telegram, Facebook Київщини масовано заполонили однакові повідомлення», – написав Данілов.
За інформацією РНБО, автори дописів активно розпитують в різних варіаціях про те, як дістатись до Києва, хто може підвезти з маленькою дитиною до Києва, як дістатись з Броварів до Борисполя. У всіх авторів є однакова особливість: всі вони – нові учасники, долучилися до груп лише з 25-го лютого, пишуть здебільшого російською мовою. Як розповів Данілов, особи, які розпитують інформацію, – це ворожі агенти.
«Не вказуйте маршрути руху, як і куди дістатися та де ще є вільні та доступні дороги», – закликав він.
Якщо ви побачили такі запитання та переконалися, що автор запитання є новим учасником форуму:
- подавайте скаргу адміну групи;
- великими літерами в коментарях пишіть, що автор опитування – це ворог, який збирає інформацію.
За даними РНБО, месенджер WhatsApp технічно захищений. Особливої пильності потребує інформація, яка публікується в групах WhatsApp, особливо ті що створені в останні 2-3 дні. Нагадаємо, що група хакерів Anonymous зламала сайт Міноборони росії і оприлюднила базу даних з телефонами, поштами й іменами його співробітників. Сьогодні вранці, приблизно о 9-ій годині, в районі Бродів, що у Львівській області, висадився російський десант.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"