Про це пише Daily Mail. Дзвони ратуші Біркенхеда тепер звучать лише раз на годину. За словами представників ради, зміни було внесено після того, як офіцер з охорони довкілля визнав звук "статутним шумовим порушенням". Це рішення викликало обурення у прихильників місцевої культурної спадщини. Зокрема, активіст Філіп Бартон зазначив, що багато жителів звикли до регулярних дзвонів і "живуть своїм життям за їхнім ритмом". Ратуша Біркенхеда була побудована в 1887 році за проєктом місцевого архітектора Чарльза Еллісона. Її збудували зі шотландського граніту та пісковику, видобутого у місцевому кар'єрі Сторетон, який нині засипаний. Головною архітектурною домінантою будівлі є 60-метрова вежа з годинником на чотири боки. Після пожежі 1901 року верхню частину вежі перебудували за проєктом Генрі Гартлі. Попри обмеження у використанні дзвонів, будівля ратуші продовжує виконувати свої функції. Тут розміщений центр реєстрації актів цивільного стану, а також проводяться місцеві та загальнонаціональні вибори. Рішення про обмеження дзвонів викликало жваві дискусії в громаді, оскільки для багатьох жителів ці звуки були символом міста та частиною щоденного життя.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"