Про це повідомив Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб.
Станом на 7 травня зареєстровано вісім випадків захворювання. Усіх хворих госпіталізували до інфекційного стаціонару.
У пацієнтів фіксують характерні симптоми гострої кишкової інфекції — нудоту, блювання, діарею, біль у животі, загальну слабкість та підвищену температуру тіла.
За даними медиків, стан госпіталізованих — середньої важкості.
Фахівці Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб проводять комплекс протиепідемічних заходів. Зокрема, триває епідеміологічне розслідування, опитування батьків і контактних осіб, а також дослідження харчових продуктів, питної води та змивів із об’єктів, де зафіксували спалах.
Наразі джерело інфекції та фактори передачі встановлюють. Розслідування триває.