середа, 17 червня, 2026
НТА > НОВИНИ > У мечеті Сан-Дієго підлітки розстріляли людей та вчинили самогубство

У мечеті Сан-Дієго підлітки розстріляли людей та вчинили самогубство

У США в Ісламському центрі міста Сан-Дієго сталася стрілянина, внаслідок якої загинули троє людей. Після нападу двоє підозрюваних, ймовірно підлітки, вчинили самогубство.

У мечеті Сан-Дієго підлітки розстріляли людей та вчинили самогубство

Про це повідомляє Главком з посиланням на Associated Press.

За словами начальника поліції Сан-Дієго Скотт Вол, стрілянина сталася в Ісламському центрі, який є найбільшою мечеттю округу. Серед загиблих — охоронець релігійної установи.

Правоохоронці розглядають інцидент як злочин на ґрунті ненависті.

Після нападу зловмисники намагалися втекти. Невдовзі поліція отримала ще одне повідомлення про стрілянину за кілька кварталів від мечеті — там нападники відкрили вогонь по працівнику ландшафтної служби, однак чоловік не постраждав.

Згодом обох підозрюваних знайшли мертвими в автомобілі, який стояв посеред дороги неподалік місця події. За даними слідства, вони наклали на себе руки.

Як повідомляє CNN, один із нападників узяв зброю з дому батьків та залишив передсмертну записку з висловлюваннями про расову перевагу. Також на одній зі зброї виявили написи з мовою ненависті.

Під час інциденту з території ісламського центру евакуювали дітей та працівників закладу. До кампусу мечеті входить школа, де викладають арабську мову, ісламознавство та Коран.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"