Про це повідомляє Reuters із посиланням на джерело в сирійських службах безпеки.
За інформацією агентства, вибухи сталися неподалік готелю, де планував перебувати французький лідер під час візиту до Сирії. Очевидці повідомили про дим, який здіймався над місцем події, а також про кілька вибухів.
Водночас в адміністрації президента Франції заявили, що кортеж Еммануеля Макрона не перебував поблизу місця вибухів, а сам президент їх не чув. Журналісти Reuters, які супроводжували французьку делегацію, також не повідомили про будь-які надзвичайні події під час пересування глави держави.
Попри інцидент, Макрон провів заплановану зустріч із президентом Сирії Ахмедом аль-Шараа у президентському палаці.
Візит президента Франції є історичним, адже Еммануель Макрон став першим главою держави країни Європейського Союзу, який відвідав Дамаск після повалення режиму Башара аль-Асада у 2024 році.
Наразі причини вибухів офіційно не названі. Сирійські силові структури продовжують працювати на місці події, а район залишається під посиленим контролем.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"