Сьогодні, 26 квітня, у Броварах на Київщині місцевий голова районної державної адміністрації Володимир Майбоженко "під градусом" збив чотирьох людей. Серед потерпілих - одна дитина.
"Автопригода сталась сьогодні, 26 квітня, у місті Бровари, що на Київщині. Попередньо відомо, що посадовець районної військової адміністрації не зупинився на забороняючий сигнал світлофора та скоїв наїзд на пішоходів. У результаті четверо людей отримали травми різного ступеня тяжкості. Серед постраждалих – дитина", - повідомили в Нацполіції Київщини.
Попередньо відомо, що потерпілі - 32-річна жінка з дворічною донькою та двоє чоловіків. У дитини перелом плечової кістки та підшкірна гематома потиличної ділянки голови. В інших постраждалих: політравма, закрита черепно-мозкова травма, травми та переломи куприка, ключиці, плеча, лопатки, кістки носа, ребер, кінцівок, множинні забої та садна. Перевірка на вміст алкоголю в крові водія показала 2,31 проміле при дозволеній нормі – 0,2 проміле. Майбоженка затримали. У Київській ОВА вже заявили, що горе-голову звільнять.
"Голову Броварської районної державної адміністрації Володимира Майбоженка буде звільнено. Це єдиний правильний крок після жахливого інциденту, який стався в Броварах і внаслідок якого постраждали 4 людини - 3 дорослих та одна дитина. Потерпілим надається вся необхідна допомога, насамперед медична", - заявив голова КОВА Руслан Кравченко.
Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч.2 ст. 286-1 ККУ - Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"