Російські окупаційні війська активно перекидають через тимчасово окупований Маріуполь боєприпаси та танки. І цей процес триває вже впродовж певного часу. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
«Учора знову перекидання в бік тимчасово окупованого Бердянська. Зокрема, танки. Щоправда, у невеликій кількості», – зазначив Андрющенко.
Радник також розповів, що зафіксовано пересування на Бердянську трасу близько 20-ти вантажівок переважно з боєкомплектом, із них сім тентованих з окремим супроводом поліцейських автомобілів з увімкненими проблисковими маячками. Окрім того, зафіксовано пересування танків на лафетах.
«За спостереженнями – з ремонту чи обслуговування на базах Новоазовського району в бік Бердянська», – додав Андрющенко.
Нагадаємо, що в червні рашисти перекидали незвичний боєкомплект із Маріуполя та району на Бердянський напрямок, а також ремонтують гармати на одному із заводів. Нещодавно в тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області українські партизани отруїли майже два десятки російських офіцерів, двоє з них померли.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"