субота, 21 березня, 2026
НТА > НОВИНИ > РФ обстріляла Костянтинівку та Райгородок: є загиблі та поранені

РФ обстріляла Костянтинівку та Райгородок: є загиблі та поранені

Сьогодні зранку, 22 травня, російські терористи завдали артилерійського удару по Костянтинівці та атакували дроном-камікадзе Райгородок на Донеччині, внаслідок обстрілів загинули дві жінки 54 та 51 років, ще дві жінки постраждали.

РФ обстріляла Костянтинівку та Райгородок: є загиблі та поранені

Про це інформує Донецька обласна прокуратура.

У повідомленні йдеться про те, що близько 07:30 російські окупанти обстріляли Костянтинівку зі ствольної артилерії. Унаслідок прямого влучання снаряда по житловому будинку загинула 54-річна жінка. Її 27-річна донька отримала мінно-вибухової травми, відкриту черепно-мозкову травму, а також поранення голови, шиї та ніг.

Також російські терористи о 10:35 дроном-камікадзе типу "Ланцет" атакували Райгородок Краматорського району. Загарбники влучили поблизу місцевої крамниці.

На місці загинула 51-річна продавчиня кіоску, а 39-річна жінка, яка торгувала на ринку, отримала осколкові поранення та мінно-вибухову травму. Її шпиталізували.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"