субота, 21 березня, 2026
НТА > НОВИНИ > Російські війська будують нові укріплення вздовж траси Маріуполь - Донецьк

Російські війська будують нові укріплення вздовж траси Маріуполь - Донецьк

Російські війська будують нові укріплення вздовж траси Маріуполь - Донецьк

Російські загарбники будують нові укріплення вздовж траси Маріуполь - Донецьк на ділянці поблизу Гранітного. Про це повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко у Телеграмі. Він також опублікував відповідні відео з місця та фото супутникової мапи.

«Росіяни будують нові укріплення вздовж траси Маріуполь - Донецьк на ділянці, де дорога з с. Гранітного з’єднується з трасою», – написав Андрющенко.

Він зазначив, що Гранітне стає головною логістичною артерією для окупантів в забезпеченні ділянки фронту по населених пунктах: Волноваха - Вугледар - Курахівський напрямок - Донецьк завдяки автомобільному та залізничному мостам. Як повідомляли, російські загарбники перетворюють Маріуполь та навколишні селища на військово-логістичний хаб. Як повідомляли раніше, окупанти стягують сили на північний захід Маріупольського району.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"