Росія розгорнула вздовж українського кордону понад 40 пускових установок балістичних оперативно-тактичних ракетних комплексів "Іскандер". Про це розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький під час "Ялтинської європейської стратегії".
"РФ уздовж кордону з Україною на сьогодні розгорнула 46 пускових установок ракетного комплексу "Іскандер", - каже Скібіцький.
За його словами, частина цих установок використовувалася і під час удару по Україні 8 вересня.
"Саме цим комплексом і завдавали ударів. І балістичними ракетами, і крилатими ракетами також із комплексу «Іскандер». Таким чином, йде методичне знищення насамперед цивільних об'єктів нашої країни", – сказав Скібіцький.
Він зазначив, що українська система протиповітряної оборони є достатньо ефективною, оскільки знищує значний відсоток озброєнь, якими ворог б'є по Україні. Нагадаємо, що у серпня стало відомо, що Повітряні сили Збройних сил України від початку війни збили 13 аеробалістичних ракет «Кинджал», понад 20 балістичних ракет «Іскандер» і С-400, якими Росія обстрілює територію України. Додамо, 30 серпня до Білорусі з Росії приїхав ешелон із щонайменше десятьма одиницями ракетних комплексів «Іскандер-М».
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"