субота, 21 березня, 2026
НТА > НОВИНИ > Розстріл поліцейських на Вінниччині: знайшли автівку вбивць і боєприпаси

Розстріл поліцейських на Вінниччині: знайшли автівку вбивць і боєприпаси

Командування Сухопутних військ надасть максимальне сприяння в неупередженому розслідуванні у вбивстві поліцейського

Розстріл поліцейських на Вінниччині: знайшли автівку вбивць і боєприпаси

На території Вінницької області знайшли автівку вбивць і боєприпаси. До того ж Сухопутні війська ЗСУ підтвердили, що на відео, яке, ймовірно, зняте з боді-камери поліцейського, є військові однієї з бригад. Про знайдену автівку розповів керівник Вінницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону Олексій Рихлюк в ефірі національного телемарафону «Єдині новини».

«Провели огляд місця події, вилучили речові докази та допитали свідків. Окрім того, на території Вінницької області виявили транспортний засіб, на якому переміщувалися розшукувані особи. Також на тому місці виявили боєприпаси, які є військовим майном», – зазначив він.

За його словами, на території Вінницької та сусідніх областей проводять низку слідчих і розшукових дій для встановлення місцезнаходження вказаних осіб. Прокурор також підтвердив, що розшукувані особи є військовослужбовцями ЗСУ. Рихлюк зауважив, що це наразі вся інформація, яку слідство може оприлюднити. При цьому правоохоронці звернулися до всіх, хто володіє інформацією про місцезнаходження розшукуваних осіб, невідкладно повідомити про це органам правопорядку за телефоном 102. Соєю чергою, Сухопутні війська ЗСУ повідомили, що на відео, яке ймовірно зняте з боді-камери поліцейського після розстрілу патруля на Вінниччині у ніч на 20 квітня, присутні військові однієї з бригад.

«Схиляємо голови в жалобі разом з працівниками Національної поліції України, які з нами виконують завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності Україну. Це непоправна втрата, винні у цьому злочині повинні понести найсуворіше покарання. На відео, яке поширюється в медіа, присутні військовослужбовці однієї із військових частин Сухопутних військ Збройних сил», – сказано в повідомленні.

Відомство уточнило, що командування Сухопутних військ надасть максимальне сприяння у всебічному та неупередженому розслідуванні у вбивстві поліцейського. Раніше стало відомо, що на відео – колишні бійці 28 окремої механізованої бригади. Нагадаємо, що в суботу, 20 квітня, у Вінницькій області невідомі розстріляли поліцейських. Від отриманих травм один поліцейський загинув, інший отримав поранення. Злочинців іще шукають.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"