Сьогодні, 1 серпня, Львівщина прощається зі чотирма захисниками. Андрій Чура, Володимир Шостак, Денис Грицик «Пітбуль», Богдан Войтюк – загинули, захищаючи Україну від московського загарбника.
Андрій Чура. Львів’янин.
У 2022 році став на захист Батьківщини від вторгнення російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет України на Покровському напрямку у лавах 2-ї окремої Галицької бригади.
Загинув 8 липня 2024 року поблизу населеного пункту Водяне Донецької області. З того часу вважався зниклим безвісти.
Володимир Шостак. Житель села Хлівчани Шептицького району.
Служив у військовій частині А7019.
Проходив лікування у Рівному.
Денис Грицик «Пітбуль». Киянин.
З початку АТО вступив до лав новоствореної бригади НГУ «АЗОВ». Згодом проходив службу в 128-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді, а на початку 2020 року приєднався до лав 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». З початком повномасштабного вторгнення захищав Київщину на Поліському напрямку. Згодом виконував бойові завдання на Донеччині. Був капітаном, командиром гірсько-штурмової роти військової частини АЗ892. Загинув 28 липня поблизу населеного пункту Виїмка Бахмутського району Донецької області. Воїну було 38 років.
Богдан Войтюк. Житель села Бобʼятин Шептицького району.
З 2022 року проходив військову службу у лавах 24 окремої механізованої бригади. Під час служби важко захворів, тривалий час лікувався. На жаль, 31 липня захисника не стало внаслідок важкого захворювання.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"