На даний час на півночі Португалії продовжують вирувати понад 100 пожеж. Уже відомо про щонайменше сімох загиблих та сотні поранених. Про це пише Associated Press. Прем’єр-міністр Португалії Луїш Монтенегро оголосив у вівторок, 17 вересня, режим стихійного лиха для найбільш постраждалих районів, надавши повноваження мобілізувати більше пожежників і державних службовців. Він також закликав поліцейських слідчих подвоїти свої зусилля, щоб знайти тих, хто спричинив пожежі, і пообіцяв допомогти тим, хто втратив домівки або був евакуйований.
«Ми добре усвідомлюємо, що важкі години ще не закінчилися. Ми повинні продовжувати віддавати все, що маємо, і просити допомоги у наших партнерів і друзів, щоб ми могли посилити захист наших людей і власності», – зазначив Монтенегро.
Боротися з вогнем Португалії допомагають Іспанія, Франція, Італія та Марокко. Район Авейру на південь від північного міста Порту - один з найбільш постраждалих. Повідомляється також, що кілька великих пожеж вийшли з-під контролю в інших лісистих районах. Видання повідомляє про загибель чотирьох пожежників та ще трьох мирних жителів. Також йдеться про те, що медичні служби надали допомогу 10 важко пораненим і ще 49 особам з легкими травмами.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"