На Прикарпатті на території природно-заповідного господарства «Чорний ліс» браконьєри застрелили під час незаконного полювання благородного оленя. Рештки вбитої тварини виявив директор лісництва. Після цього звернувся із заявою до правоохоронців, - розповіли в Нацполіції Івано-Франківської області.
«Днями до відділення поліції № 2 (Богородчани) Івано-Франківського РУП надійшло повідомлення від директора спеціалізованого лісомисливського науково-дослідного природно-заповідного господарства «Чорний ліс» про те, що на території лісництва виявлено залишки дикої тварини, а саме «оленя благородного». Правоохоронці провели огляд місця події, виявили та вилучили речові докази», - поінформували у пресслужбі.
Поліцейські опитали лісників та встановили трьох чоловіків, які можуть бути причетними до незаконного полювання. Підозра впала на трьох мешканців села Завій Калуського району. Під час обшуків за їхніми місцями проживання поліцейські виявили заморожене м'ясо, схоже на м'ясо дикої тварини, рюкзак із плямами речовини бурого кольору, три одиниці зареєстрованої гладкоствольної зброї, набої, черепи оленів, косуль тощо.
Наразі правоохоронці призначили ряд експертиз. Слідчі дії тривають. За оцінкою Українського товариства мисливців та рибалок, сума збитків, завданих державі, сягає 470 тисяч гривень.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"