На сьогодні, 11 лютого, у місті та окремих районах області оголошено І (жовтий) рівень небезпеки. Про це йдеться на фейсбук сторінці центру з гідрометеорології.
За прогнозами синоптиків, протягом найближчих годин, а також у першій половині дня, у Львові очікується туман з видимістю 200–500 метрів та ожеледиця на дорогах. Аналогічні погодні умови спостерігатимуться і в окремих районах Львівської області.
Метеорологи наголошують на необхідності бути обережними під час пересування дорогами, оскільки ожеледиця значно підвищує ризик аварій. Водіям рекомендується дотримуватися правил безпеки, зменшити швидкість та збільшити дистанцію між транспортними засобами.
Жителів та гостей міста закликають уважно стежити за оновленнями прогнозів погоди та дотримуватися рекомендацій правоохоронних органів і рятувальників.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"