У Львівській громаді з 27 по 30 січня очікується погіршення погодних умов — синоптики прогнозують часом дощ, місцями мокрий сніг, а на дорогах утворюватиметься ожеледиця.
Про це повідомили у Львівській міській раді з посиланням на Львівський регіональний центр з гідрометеорології.
У мерії закликають водіїв і пішоходів бути особливо обачними під час пересування містом. Зокрема, кермувальників просять обирати помірну швидкість, дотримуватися безпечної дистанції між транспортними засобами та вмикати фари ближнього світла.
Пішоходам радять переходити дорогу лише у спеціально визначених для цього місцях, а також користуватися світловідбивними елементами — стрічками, наклейками чи жилетами, щоб водії могли вчасно помітити їх на проїзній частині.
У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій мешканців просять повідомляти на «Гарячу лінію» міста за номером 15–80.