субота, 21 березня, 2026
НТА > НОВИНИ > Як у бойовику. У Львові неадекватний чоловік кидав гранатами в поліцейських

Як у бойовику. У Львові неадекватний чоловік кидав гранатами в поліцейських

Правоохоронці застерігають, що небезпека може очікувати скрізь – і в, здавалося би, «мирних містах» теж

Як у бойовику. У Львові неадекватний чоловік кидав гранатами в поліцейських

У Львові правопорушник не хотів добровільно виконувати вимоги поліцейських і розпочав кидати гранати в їхній бік. Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький у фейсбуці. За його словами, поліцейським у Львові повідомили про неадекватного чоловіка, який чіплявся до перехожих.

«Начебто звичайний виклик про неадекватного чоловіка, що чіпляється до перехожих. Та все з перших секунд пішло, як у бойовику. Однак, на жаль, це не кіно», – зазначив він.

Чоловік з ознаками наркотичного сп'яніння розпочав кидати в напрямку поліцейських гранату, через мить – другу в салон службового автомобіля.

«Швидко викликали підкріплення та затримали гренадера... Це щастя, що ніхто не постраждав. Цей кричущий випадок показує, що у тилу треба бути ще пильнішим… І небезпека може очікувати скрізь. Як і війна у нас на всій території держави, а не лише в певних областях. А ми продовжуємо службу, як на фронті, так і у «мирних містах». І завжди на варті», – наголосив Олексій Білошицький.

Нагадаємо, що наприкінці серпня в Обухівському районі Київської області 30-річний місцевий мешканець розстріляв державний прапор України, після чого планував підірвати себе гранатою. У суботу, 3-го вересня, в одному з будинків села Іванівка Білоцерківського району Київської області стався вибух, через який обрушилися дві стіни помешкання. Травми отримали троє людей, у тому числі – 7-місячна дитина.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"