субота, 21 березня, 2026
НТА > НОВИНИ > З полону повернувся захисник "Азовсталі" зі Львівщини

З полону повернувся захисник "Азовсталі" зі Львівщини

23-річний Арсен Мачуженко провів у російському полоні більше двох років.

З полону повернувся захисник "Азовсталі" зі Львівщини

Сьогодні 14 вересня відбувся черговий обмін полоненими. З російського полону повернулося 103 захисники України. Серед тих хто повернувся додому 23-річний Арсен Мачуженко зі Львівщини. Про це повідомляє Красненська селищна територіальна громада Золочівського району.

Арсен Мачуженко родом з села Балучин. Інформацію про його повернення підтвердили друзі, родина та односельці.
Арсен був серед захисників "Азовсталі", які тримали оборону під час важких боїв у Маріуполі, і потрапив у полон ще в травні 2022 року.
Перед війною молодий боєць підписав контракт на військову службу, готуючись захищати країну від агресора. Його патріотизм та мужність проявилися у найважчий час, коли оборонці "Азовсталі" боролися до останнього, ставши символом незламності України.
Попри радість від повернення додому, попереду у Арсена тривалий шлях реабілітації. Проте для родини, друзів, односельців Балучина, і для усіх нас найголовніше — що Арсен живий і перебуває на рідній землі.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"