Захисники, які повернулися з полону 24 серпня, зустрілися із рідними. Одного із військових зустріла дружина, син Кирило та маленька донечка Євгенія, про народження якої він не знав. Зворушливе відео оприлюднило «Суспільне». Дружина військового, Анастасія, розповіла, що маленький Кирило завжди цілував його фото. Хлопчику пояснили, що «нехороший дядько» забрав татуся та не відпускає.
«Щаслива, що чоловік матиме змогу бачити, як ростуть дітки. Доньці в жовтні буде два роки, уперше відзначимо її день народження всією родиною», – розповіла Анастасія.
Нагадаємо, що Україна та Росія сьогодні, 24 серпня, обмінялися 115 полоненими за посередництва Об’єднаних Арабських Еміратів. Звільнені з полону захисники привітали українців з Днем Незалежності. Стало відомо, кого вдалося повернути додому.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"