Про це Володимир Зеленський написав у своєму телеграм:
«Нам потрібні реальні переговори, а це означає, що вони можуть початися там, де зараз проходить лінія фронту. Лінія зіткнення – це найкраща лінія для переговорів. І європейці це підтримують, і ми вдячні всім. Росія все ще не досягла успіху в Донецькій області, Путін не зміг її захопити протягом 12 років. А Конституція України робить неможливою відмову від території чи торг землею.
Оскільки територіальне питання є настільки важливим, його мають обговорювати лише лідери України та Росії на тристоронній зустрічі: Україна, Сполучені Штати, Росія. Поки що Росія не дає жодних сигналів, що така тристороння зустріч відбудеться, а якщо Росія відмовиться, тоді мають послідувати нові санкції», – зазначив глава держави.
Раніше президент США Дональд Трамп поширив у соцмережах допис із твердженням, що Україна має бути готова поступитися частиною території, аби не втратити ще більше.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"