Як повідомили у відділі комункації поліції Львівщини, повідомлення про тіло дитини без ознак життя, виявлене на вулиці Набережній у місті Шептицький, надійшло до поліції, 8 травня, близько 19:00.
У соцмережах згодом повідомили, що вбивцю знайшли.
"Вбивцю дитина знайшли! Це був інший 13-ти річний психічно хворий хлопець! Продовжується страшна історія, яка сколихнула весь Шептицький. Як зараз говорять, 11-річного хлопчика вбив інший — 13-річний хлопець. Люди шоковані не тільки самою трагедією, а й тим, що, кажуть, у цього підлітка були серйозні проблеми, але він далі ходив без належного догляду. І тепер у всіх одне питання: куди дивилися дорослі? Бо загинув зовсім спокійний, тихий хлопчик, який нікому не робив зла.", - йдеться в повідомленні.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"