НТА > НОВИНИ > Новини політики > Велика Британія показала Росії, хто справжня “королева морів”, – Гончаренко

Велика Британія показала Росії, хто справжня “королева морів”, – Гончаренко

Росія обстріляла той самий есмінець, на якому підписували меморандум про військову співпрацю між Україною та Великою Британією.

459

Своєю реакцією на обстріл есмінця Велика Британія­­­ демонструє бажання бути активною у Чорному морі і те, що не боїться російського флоту.

Про це в ефірі проєкту Говорить великий Львів на телеканалі NTA заявив народний депутат України, член делегації України в ПАРЄ Олексій Гончаренко.

Він підкреслив: це той самий есмінець, на якому кілька днів до інциденту підписували меморандум між Україною та Британією про співпрацю.

“Після того, думаю, британці хотіли показати, хто є Владиками морів… Думаю, саме це було причиною. Вони свідомо пройшли водами, які правильно називають українськими. Росія на це дуже негативно зреагувала, а вони так, знаєте, навіть з гумором до цього поставились”, ­­­­ – зазначив Гончаренко.

Він додав, що лише вітає такі дії британців, адже росіянам уже давно потрібно було втерти носа на Чорному морі.

Водночас він спростував заяви про те, що Європа охолола до України на користь Росії. Мовляв, слід розуміти, що “Європа є різною”.

“Буквально вчора у ПАРЄ було прийнято надзвичайно потужну і дуже жорстку до Росії резолюцію, за неї голосували, практично усі. Ми з колегами, наприклад із Володимиром Ар’євим, починали робити ще чотири роки тому…Там вимога звільнити Крим, припинити репресії, там речі називають своїми іменами про те, що Росія просто вбиває в Криму кримських татар, українців і мають бути розслідування”, ­­ – підкреслив Олексій Гончаренко.

Нагадаємо, вчора, 23 червня, сторожові кораблі РФ стріляли в бік британського есмінця поблизу Криму.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі