НТА > Редакція > Військовий оркестр здійняв фурор виступом на Високому Замку

Військовий оркестр здійняв фурор виступом на Високому Замку

586

Саме у такий спосіб телеканал НТА вирішив привітати українських військових з їхнім професійним святом та організував кількагодинні зйомки оригінального відеоролику-привітання під відкритим небом.

Військовий оркестр Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на висоті більше 400 метрів вживу зіграв кілька відомих композицій до Дня Захисника України.

«Зважаючи на сьогодення, те, що відбувається у нашій країні, – професія військового є надважливою, дуже відповідальною та обов’язковою. Радо погодилися підтримати такий музичний імпровіз. Виконали “Марш Богдана Хмельницького” та композицію Дмитра Бортнянського “Молюся за силу любові”, які досить часто виконуються на свята, урочисті заходи чи різноманітні ритуали», – каже Богдан Катриняк, начальник військового оркестру, військовий диригент Національної академії сухопутних військ.

Незважаючи на прохолодну походу та вітер, військові музиканти без жодної похибки виконували композиції, доки їх знімала численна операторська та режисерська команда. За дійством також спостеріагали десятки людей, яким пощастило у цей день піднятись на Високий Замок.

«Цю локацію вибрали невипадково. З найвищої точки міста ми хотіли у креативний спосіб подякувати нашим військовим, які нас оберігають, захищають від ворога. Результати нашої спільної роботи можна буде побачити у понеділок, 14 жовтня, ексклюзивно в ефірі оновленого НТА та в соціальних мережах», – наголошує продюсер телеканалу Наталя Струк.

 

Фото Богдан Шумик

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі