НТА > Телепроекти > ПРАВДА.НАЖИВО > Горлівка: військові ввійшли у приміську смугу?

Горлівка: військові ввійшли у приміську смугу?

827

Мережу сколихнула інформація про те, що українські військові увійшли у приміську смугу Горлівки, адже вона окупована ще з 2014 року.

Про це написав ветеран бойових дій на Сході Андрій Шор – повідомило інтернет-агентство Вголос. За його словами “міська смуга” – це лінія на карті. У прес-центрі операції об’єднаних сил цю інформацію не підтвердили, проте спростувати також не беруться.

Площа Горлівки займає понад чотири сотні квадратних кілометрів.З населенням майже 300 тисяч осіб.  Відтак, експерти переконують, зайняти таке велике місто одним взводом неможливо.

Нагадаємо, що українська армія вже стоїть на північних, західних і південних межах Горлівки. І тільки східна частина має вихід на окупантів.

Інформація про те, що українські війська увійшли у Горлівку, викликала паніку серед окупантів. Терорист Гіркін повідомив: «Українські військові просунулися в сірій зоні під Горлівкою, вони вже стоять на відстані 350- 400 метрів від передових позицій корпусів, Гіркін має на увазі окупаційні сили. Блогер Константін Стрілков повідомляє: В Горлівці паніка. Ніхто не дає ніякої інформації. Всі мовчать. Від цього паніка тільки посилюється. В Донецьку гуляють чутки, що Ясинувату готують до здачі. Разом з Горлівкою і кількома селищами під Донецьком. Окупаційна адміністрація здачу Горлівки називає дурницею.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі