НТА > Телепроекти > ПРАВДА.НАЖИВО > Гроші США для України, до РФ – із закордонним паспортом, втрати на Донбасі

Гроші США для України, до РФ – із закордонним паспортом, втрати на Донбасі

203

Сенат Сполучених штатів погодив оборонний бюджет. Для України у документі передбачили 300 мільйонів доларів. Це гроші на фінансування ініціативи з безпеки. Що включає летальну оборонну допомогу, а також розбудову берегової охорони – як от крилаті та протикорабельні ракети. Також у документі передбачили запровадження санкцій проти компаній, які беруть участь у будівницвті “Північного потоку-2”.

До Росії – лише за закордонним паспортом! Уже з 1-го березня наступного року їздити у країну-агресорку українці не зможуть за звичайним паспортом як нині. Для цього потрібно буде використовувати закордонні документи. Таке рішення Кабміну. А от з Росії українці зможуть повертатися і за внутрішніми посвідками, і за свідоцтвом про народження.

Через обстріли бойовиків на передовій загинув цивільний мешканець. Про це повідомили у штабі операції об’єднаних сил. Трапилося це у Мар’їнці. Після поранення чолвоіка українські військові намагалися евакуювати його з під щільного ворожого вогню, однак дорогою до лікарні чоловік помер. У ООС заявили: загибель мирного мешканця доводить, якими безпринципними і аморальними є дії російських окупаційних військ щодо цивільного населення Донбасу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі