НТА > Телепроекти > ПРАВДА.НАЖИВО > Екс-очільник Бронетанкового заводу отримав 700 тисяч грн компенсації

Екс-очільник Бронетанкового заводу отримав 700 тисяч грн компенсації

328

Саме стільки екс-очільник Бронетанкового заводу Роман Тимків отримав компенсації за те, що їздив… на власній автівці.

Як вдалося дізнатися антикорупційному сайту “Наші гроші”, 2015 року виконувач обов’язків  директора заводу Олег Ткаченко підписав договір з Романом Тимківим як фізичною особою про надання автотранспортних послуг автомобілем Ленд Ровер. В результаті Тимків отримав за це майже 700 тисяч гривень.

Та це ще не все. Півтора мільйона гривень він отримав за використування ще двох транспортних засобів – автомобіля Форд Мустанг та мотоцикла Кан-Ам моделі Спайдер.

Усі транспортні засоби є у декларації пана Тимківа. Щоправда, володіє він ними опосередковано – через фірму, кінцевим власником якої є сам.

Всі ці факти будуть розслідувати правоохоронці. Адже справа Тимківа в суді. Нагадаємо, 14 липня працівники НАБУ затримали директора Львівського бронетанкового заводу і його заступника за підозрою у привласненні 28-ми з половиною мільйонів гривень. Та за Тимківа внесли заставу і він вийшов на волю.

Варто згадати, орендує авто у свого керівника і ЛКП «Львівавтодор». Там 6 тисяч гривень щомісяця виплачують директору Олегу Березі за використання на підприємстві його ж автомобіля Кіа Мохав.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі