НТА > Телепроекти > ПРАВДА.НАЖИВО > Навколо садочку «Дивосвіт» розгорівся черговий скандал

Навколо садочку «Дивосвіт» розгорівся черговий скандал

953

Навколо садочку “Дивосвіт”, що на вулиці Сміливих, розгорівся черговий скандал.

Представники управління освіти Львівської міськради без попереджень навідались до дитсадка і почали описувати майно. З’ясувалось, що міські депутати сьогодні проголосували за створення на базі «Дивосвіту» нового садочка, де навчатимуться діти пільговиків.

Однак проблема в тому, що і сама будівля, і усі комунікації та виходи не призначені для роботи відразу кількох дошкільних закладів.  Батьки непокояться: такий розподіл порушуватиме безліч санітарних та пожежних норм й не розуміють, чому не можна на базі того ж таки «Дивосвіту» просто створити додаткові групи. Це значно спростило б безліч юридичних колізій.

Та от міська влада компромісу шукати, схоже, не хоче. А тому в описаній частині садка виставили охорону. Мерія наполягає: вже з вересня у цій будівлі мають працювати два дитсадки.

Нагадаємо, що це далеко не перші перипетії довкола «Дивосвіту».  Минулоріч міська рада вже намагалась віддати згадані приміщення в оренду іншому дитсадку. Тоді суд заблокував таке рішення та заборонив вчиняти будь-які дії щодо цих же будівель.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі