НТА > Телепроекти > ПРАВДА.НАЖИВО > На Львівщині закінчується осінній призов

На Львівщині закінчується осінній призов

478

Область строковиків назбирала, а ось Львів – ні, з двох сотень запланованих до лав армії піде лише половина.

Загалом ухилянтів залишається близько 15 тисяч. Їхні списки розмістили на сайті військкомату. У відомстві переконані: більшість призовників переховують рідні.

Аби відшукати тих, хто уникає служби – їхні прізвища вже передали до поліції. До слова, за час весняного та осіннього призовів близько півсотні чоловіків не з’явились на відправку до частини. А 300, отримавши повістку, не дійшли до військкомату. Натоміть, четверо за ухиляння від армії вже отримали “умовний термін”.

Нагадаємо, в ніч на 4 листопада у популярному серед молоді провулку Крива Липа військові шукали призовників. Влаштували облаву. Заблокували усі виходи та перевіряли документи у хлопців призовного віку. Хто не перебував на денній формі навчання – вручали повістки до армії. Тоді таких знайшли 12. З них 4 юнаки пішли служити. П’ятеро – після медогляду виявились не придатними. А ось троє досі переховуються. До слова, такі методи вилову ухильників військові тоді назвали  законними. Правники ж дії військкоматівців розкритикували.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі