НТА > Телепроекти > ПРАВДА.НАЖИВО > Петро Димінський вдруге не прийшов на допит

Петро Димінський вдруге не прийшов на допит

429

Про це журналістам “Правди.Наживо” повідомив колега загиблої Наталії Тріли – Роман Гапачило, його про це проінформував заступник начальника Нацполіції у Львівській області Микола Самарчук.

Проте, отримати офіційний коментар від поліції протягом цілого дня нашим журналістам не вдалося.

Тепер слідчі знову чекатимуть на Димінського у понеділок. Якщо він знову проігнорує допит – поліція звернеться до суду, аби примусово привести бізнесмена на допит.

А ось приватна клініка в Швейцарії відмовилася коментувати медичний висновок про стан львівського бізнесмена Петра Димінського після ДТП за участі його кортежу під Львовом. Мовляв, це – лікарська таємниця. Про таке в себе на сторінці написав журналіст Данило Мокрик, який особисто зателефонував в клініку за роз’ясненнями. Йдеться про документ за підписом лікаря цього медзакладу Дімітроса Самараса, фотокопію якого опублікував адвокат Петра Димінського – Микола Лисий. У документі йдеться, що у Димінського не виявлено, цитую«жодних слідів переломів, вивихів, суглобів, синців, подряпин та інших тілесних ушкоджень», – кінець цитати.

Додамо, адвокат львівського бізнесмена також заявив, що пан Димінський не отримував жодної повістки на допит, тому туди і не з’явився.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі